Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дуже багато видів екзотичних фруктів можна виростити в домашніх умовах, було б бажання, трохи терпіння і доступ в інтернет.


Цитрусові: найбільшою популярністю користуються цитрусові рослини. Оскільки ці рослини потребують багато тепла, то вони добре ростуть і плодоносять в умовах саду, надійно захищеного від холодів. Лимон, апельсин, грейпфрут — все це ви без особливих зусиль зможете виростити у себе вдома. Догляд за такими рослинами не вимагає особливих навичок у галузі садівництва.


Авокадо: авокадо проростає з кісточки, вийнятої з плоду. Кісточку тупим кінцем поміщають в грунт, а кінчик залишають виступати над поверхнею. До появи листя рослина потребує температурі повітря близько 18 градусів, а в зимовий період авокадо потрібно утримувати при низьких температурах.
Ананас: щоб виростити ананас, потрібно відрізати від його плоду верхівку з шматочком м’якоті і посадити у вологий пісок. Ананас необхідно часто поливати. Правда, вирощений в умовах зимового саду, цей фрукт не завжди зможе давати дійсно ароматні плоди.


Банани: вирощування бананів в домашніх умовах є копіткою справою, ці рослини вимагають особливого догляду. Банан розмножують паростками, а деякі види насінням. Температура повітря повинна бути високою — 24-28 градусів, а взимку не нижче 16. Банан потребує рясному поливанні, а так само в регулярному постачання органічними добривами. А давати плоди це рослина починає не раніше 3-го року.


Гранат: ще одна рослина, яку можна виростити в зимовому саду — пуника. А простіше кажучи — кімнатний гранат. Деревце може зрости до 1 метра заввишки і цвісти кожен рік. А ось плоди воно дає не завжди, оскільки в умовах зимового саду може відчувати брак тепла. Для появи плодів слід використовувати опалення зимового саду в осінній період або іноді переносити рослину в кімнату.


Фінік: поширеним рослиною серед садівників є фінік. Він успішно проростає з кісточки сушеної плода при температурі вище 20 градусів. В зимовий період температура змісту фініка повинна опускатися до 12-14 градусів.


Кавові і лаврові дерева: якщо ви є початківцям садівником, то ви цілком можете почати з вирощування кавових і лаврових дерев. В умовах зимового саду ці рослини чудово ростуть і дають урожай. Важливо врахувати, що в зимовий період температура їх змісту не повинна перевищувати 10 градусів та інші.

Увійдіть, щоб коментувати

Comments on Які екзотичні фрукти можна виростити вдома?

Залиште коментар першим
Будь ласка, увійдіть, щоб коментувати